Заклад дошкільної освіти №42

"Джерельце" - дошкільний навчальний заклад №42

"Джерельце" - дошкільний навчальний заклад №42 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Наш заклад працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні.

Функціонують 13 дошкільних груп, в яких виховуються понад 400 дітей.

З дітьми працюють досвідчені педагоги, які мають високий професійний рівень, володіють методиками розвивальної навчально-виховної роботи.

Педагогічний колектив закладу першочерговим своїм завданням вважає забезпечення фізичного, психічного здоров’я дитини, її всебічного гармонійного розвитку.

Педагоги допомагають вихованцям здобувати досвід широкої емоційно-практичної взаємодії з дорослими та однолітками, реалізовувати своє право на індивідуальний розвиток. В нашому дошкільному закладі в кожній віковій групі оформлені розвивальні ігрові середовища, створені передумови для успішного всебічного розвитку дошкільника. Вихователі допомагають малюкам якнайкраще розкрити та розвинути власні здібності, сформувати необхідні знання і навички для успішного навчання в школі. У садочку організовані заняття з іноземної мови та хореографії. Систематичною є участь вихованців закладу у цікавих театралізованих дійствах. З дітьми працюють досвідчені музичні керівники та інструктор з фізичного виховання, які влаштовують цікаві, різноманітні музичні та спортивні свята з участю дітей, педагогів та батьків.

To Top ↑